slider2

360 Derece Sanal Ürün Uygulaması Nedir?

Gelişen teknoloji, birçok sektörü etkilediği gibi fotoğrafçılık sektörününde değişmesine ve gelişmesine yol açıyor. Üretimini yada satışını yaptığınız ürünleri, sıradan fotoğraflar ile tanıtımını yapmaya artık son. 3 Boyut Medya'nın uzman ekibi ile birlikte size yepyeni bir çekim tarzına kavuşturuyoruz. Türkiye'de ve dünyada sadece 3 Boyut Medya'nın yaptığı sanal görüntü tur çekiminin yanında, Türkiye'de henüz yaygın olmayan bir çekim türünü de sizlerle buluşturuyoruz. 360 Derece Sanal Ürün artık web siteniz üzerinden yada geliştirdiğiniz interaktif uygulamanız üzerinden, ürünlerinizi 360 derece halini gösterebiliyorsunuz. Ürünlerin sıradan ve sadece birkaç farklı açıdan fotoğraflarının çekildiği bir tanıtım türü, firmanızı ve ürünününüz ne kadar yanısıtabiliyor. Sizi müşterileriniz ile ne kadar buluşturuyor? Yoğun iş hayatından dolayı artık insanlar, satın alacakları ürünleri, saatlerce mağaza mağaza gezmek yerine, internetten evinde dinlenirken incelemek ve satın almak istiyorlar. Artık sıradan tek kare fotoğraf ile yetinmek istemeyen insanalar ürünleri daha detaylı incelemek, herhangi bir süpriz ile karşılaşmamak istiyorlar. Bu yüzden de 3 Boyut Medya ailesi olarak size, 360 derece sanal ürün uygulamasını öneriyoruz. 360 Derece Sanal Ürün uygulaması ile ürünlerinizi müşterilerinize her açıdan gösterebilir istedikleri ve incelemek istedikleri yerlere yakınlaştırabilme imkanı sağlayabilirsiniz.


Kurgusal Sanal Ürün Çekimi

3 Boyut Medya ailesi olarak öncelikli amacımız, firmanızın, üretimini ya da satışını yaptığı ürünlerin tanıtımlarını nasıl daha etkili hale getirebileceğinizi bulup, size sunmaktır. İlk hedefimize 360 Derece Sanal Ürün uygulaması ile ulaştıktan sonra bu uygulamayı daha etkili ve akılda kalıcı hale getirmek bizim öncelikli amacımız haline geldi. Bunu da kurgusal 360 derece sanal ürün çekimi ile başardık. Bu uygulama ile artık ürünlerinizi sadece 360 derece sağa sola hareket ettirmenin yanı sıra, size özel oluşturduğumuz kurgu ile ileri geri yürütebilir, kapaklı bir objenin kapağını açıp içerisindeki nesneleri gösterebilirsiniz.
Durağan fotoğraflar ile elde edemediğiniz etkiyi 360 Derece Sanal Ürün ile elde edebilir, bu sanal ürün çekimine de kurgusal şekilde sahip olup, hem firma hemde ürün ile akılda kalıcılığınızı arttırabilirsiniz.

360 Derece Sanal Ürün Uygulamasının Avantajlarını görmek için TIKLAYINIZ...

sanal_urun_sektor_sema

Restoran

sablon_gidaYemek sektöründe tek açıdan çekilmiş sıradan fotoğraflar menüleriniz için uygun gibi gözüksede firma olarak imajınızı yansıtmayabiliyor. Tüm dünyada tek tipleşen bir fotoğrafçılık yaygınlaşmaya başlaması üzerine insanların, internet üzerinde gördükleri yiyecek ve içecek görsellerine karşı ilgileri azaldı. Artık bu tek tip yemek fotoğrafları insanların ilgilerini çekmiyor. Firma olarak müşterilerinizin iştahını kabartacak, sizi tercih etmelerini sağlayacak görsel uygulamalar istiyorsanız 3 Boyut Medya olarak bize ulaşmanız yeterli. 360 derece sanal ürün çekimlerimiz ile artık insanların ilgilerini çekip, iştahını kabartmanız mümkün. Konsept şekilde yapacağımız ve insanların iştahını açacak bu uygulama, insanların sizi tercih etmelerini sağlayacak türden. İnsanların üzerinde sanki gerçekmiş ve masasının üzerinde duruyormuş hissi uyandıran bu uygulamayı sosyal medyada yayınlayarak, hem müşteri portfolyonuzu genişletecek, hemde firma olarak marka değerinizi yükselteceksiniz. Web siteniz üzerinden bu uygulamayı ister tek tek yayınlayabilir, istersenizde mönünüze fotoğraflar yerine sanal ürünleri ekleyerek yine web siteniz yada tablet üzerinden müşterilere gösterebilir, doğru ve lezzetli yiyeceği seçmelerini sağlayabilirsiniz. Yapmış olduğumuz sanal ürün uygulamasını dilerseniz, restoran içindeki televizyonlarda oynatabilir, müşterilerinizin ürünlerinizi tanımalarını sağlayabilirsiniz. Sanal ürün uygulamasının yanı sıra, size çekim sırasında yaptığımız fotoğraflarıda teslim ediyoruz. Bu sayede hem ürünlerinizin birçok açıdan fotoğraflarına, hemde sanal ürün uygulamasına sahip oluyorsunuz. Size vereceğimiz fotoğrafları reklam çalışmalarınızda, menü içerisinde imaj görüntülerinde yada web sitenizde kullanabilirsiniz. 360 derece sanal ürün uygulaması sayesinde 1 proje fiyatına 2 projeye sahip oluyorsunuz.

Mobilya Sektörü

sablon_mobilyaFirma olarak müşterilerinizin ilgisini çekmek mi istiyorsunuz? Müşterilerinize şık ve kaliteli ürünlerinizi göstermek mi istiyorsunuz? Mağazada olmayan ürünü müşterilerinize detaylı şekilde göstermek mi istiyorsunuz? Yoğun iş hayatının müşterilerinizi sizden uzaklaştırmasını, mağazaya gelemedikleri için ürünleri alamadıklarından mı yakınıyorsunuz? İsteklerinizin çözümü artık 3 Boyut Medya'da. Uzman ve kaliteli ekibi ile hazırladığı 360 derece sanal ürün çekimleri sayesinde, sizi rakiplerinizden bir değil, birkaç adım öteye taşıyacak olan bu uygulamaya sahip olun, müşterilerinize ürünlerinizi web siteniz ya da sosyal medya üzerinden gösterin. 360 derece sanal tur uygulaması ile mağazanızı ve mağaza içerisindeki ürünleri müşterilerinize gösterebilirken, 360 derece sanal ürün çekimi ile artık ürünleri detaylı gösterebilir, müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Üretimini ya da satışını gerçekleştirdiğiniz ürünleri, uzman ekibimiz ile birlikte 360 derece her açıdan detaylı fotoğraflandırıyoruz. Bu sayede müşterilerinize ister mağaza içerisinde, bilgisayar yada tablet yardımı ile gösterin, isterseniz de web siteniz üzerinden daha geniş müşteri portfolyosuna ulaşın. 360 Derece Sanal Ürün uygulamasının yanı sıra çekim sırasındaki bütün fotoğrafları size hazır halde teslim ediyoruz. Çekimini yaptığımız her ürün için teslim sırasında firmanıza, 4 ile 180 arasında fotoğrafta teslim ediyoruz. Bu uygulama sonunda hem ürünlerinizin 360 derece hallerine hem de her ürünün detaylı reklam ve katalog çekimine hazır halde fotoğrafına sahip oluyorsunuz. Yani firma olarak 1 proje fiyatına 2 projeye sahip oluyorsunuz. Firma isteğine bağlı olarak, 360 derece ürün uygulamasını, interaktif katalog halinde hazırlayan 3 Boyut Medya, web siteniz üzerinde de kataloğunuzu müşterilere gösterebilir, yine katalog üzerinden ürünleri 360 derece gösterebilir, marka değerinizi arttırabilirsiniz.(interaktif katalog: reklam ve tanıtım amaçlı yapılan kataloglara sade fotoğraflar yerine 360 derece hareketli uygulamanın yerleştirilmesidir.)

E-ticaret Siteleri

sablon_e_ticaretTeknolojinin ve internet sisteminin gelişmesi ile artık internet alışverişi yaygın hale gelmeye başladı. İnsanlar oturdukları yerden bilgisayarlarından, tabletlerinden yada cep telefonlarından alışveriş yapabilir hale geldi. E-ticaret sektörünün bu kadar gelişmesi ile bu sektörde yerini almak isteyen firma sayısındada ciddi artışlar oldu. İşte bu sektörde sizi rakiplerinizden bir kaç adım öteye taşıyacak bir uygulama sunuyoruz. 360 derece sanal ürün uygulaması ile e-ticaret siteniz üzerinden satışını yaptığınız ürünleri müşterilerinize daha detaylı inceletebilir, size olan güvenlerini arttırabilirsiniz. Yapmış olduğunuz bu uygulama ile sıradan fotoğraflar ile satış yapan diğer e-ticaret sitelerinin önüne geçerken, uygulama sayesinde marka değerinizi de arttırabilirsiniz. Firmamızın geçmiş e-ticaret tecrübelerine güvenebilirsiniz. 360 derece sanal ürün uygulamasının yanı size, her ürün için 8 ile 36 fotoğraf teslim ediyoruz. Bu fotoğraflar ile de ürünleriniz için imaj çekimleri yapmanız gerekmez. Size 3 Boyut Medya ailesi olarak 1 projeye ücretine 2 proje teklif ediyoruz.

Tekstil Sektörü

sablon_ayakkabiÜretimini ya da satışını yaptığınız ayakkabıların, çantaların, gelinliklerin, elbise abiye vs. gibi ürünlerin sıradan, durağan fotoğraflar ile tanıtımını yapmaktan bıkmadınız mı ? Firma olarak gelişen teknolojiye ayak uydurma zamanı gelmedi mi? Cevaplarınız evet ise, size 360 derece sanal ürün uygulamasını öneriyoruz. 3 Boyut Medya'nın uzman ekibi ile ürünlerin detaylı tanıtımı artık çok daha kolay ve etkili. Sıradan fotoğraflar ile veremediğiniz etkiyi sanal ürün uygulaması ile verebilirsiniz. Bu uygulama ile sizi müşterilerinizle buluşturuyoruz. İster web siteniz üzerinden ya da firma içerisinde tablet, bilgisayar üzerinden katalog yerine kullanabileceğiniz bu uygulama ile satış yapmak artık daha kolay. Sanal ürün uygulamasının yanı sıra size çekim sırasında yaptığımız fotoğraflarıda teslim ediyoruz. Bu sayede hem ürünlerinizin birçok açıdan fotoğraflarına, hemde sanal ürün uygulamasına sahip oluyorsunuz. Size vereceğimiz fotoğrafları reklam çalışmalarınızda, mönü içerisinde imaj görüntülerinde yada web sitenizde kullanabilirsiniz. 360 derece sanal ürün uygulaması sayesinde 1 proje fiyatına 2 projeye sahip oluyorsunuz.

Bebek - Çocuk Malzemeleri

sablon_bebekBebek kıyafetleri, sandalyeleri, yürüteçleri, biberon vs. tüm ürünlerin tanıtımı artık daha kolay. 360 derece sanal ürün çekimi ile hem ürünleri müşteriye daha kolay tanıtabilir, hemde müşteriyi etkileyip, müşterinin gözündeki imajınızı ve marka değerinizi attırabilirsiniz. 360 derece sanal ürün uygulamasının yanı sıra proje tesliminde size ürünlerin beyaz fonda çekilmiş fotoğraflarınıda teslim ediyoruz. Bu sayede ürünlerinizin hem 360 derece fotoğraf çekimlerine, hemde reklam, katalog, broşür gibi materyallerde kullanabileceğiniz ürün fotoğraflarına sahip oluyorsunuz. 1 proje fiyatına 2 projeye sahip oluyorsunuz.

Mutfak Malzemeleri

sablon_mutfak

Firma olarak web siteniz üzerinden satış yapıyorsanız bu uygulama tam size göre. Yeni uygulamalarla, web sitelerinde durağan fotoğraflar ile satış yapmak etkisini kaybetmeye başladı. Yeni uygulamalar ile artık ürünleri müşterilerinize her açıdan gösterebilirsiniz.
Durağan fotoğraflar müşterilerin aklında soru işaretleri bırakırken, sanal ürün uygulamaları bu soru işaretlerini ortadan kaldırıyor. Çünkü müşterileriniz sanal ürün uygulaması sayesinde incelemek istediği ürünü tüm detayları ile görebiliyor. Örnek olarak TEFAL, ürün reklamlarında 360 derece ürün çekimini en çok kullanan markaların başında gelmektedir. 

Teknolojik Ürünler

sablon_teknolojiCep telefonu, ev telefonu, saat, fotoğraf makinesi, lens, bilgisayar, televizyon, elektrikli testere, yazıcı (printer) vs tüm ürünlerin tanıtımında durağan ve sıradan fotoğraflarının yerine 360 Derece Sanal Ürün çekimini tercih ederseniz hem tanıtımlarınız daha etkili, hemde kazancınız daha fazla olur. Tanıtımlarınıza hareket getirmek, müşterilerinizi etkilemek istiyorsanız sanal ürün çekimi tam firmanıza göre bir çalışma. Proje teslimi sırasında size uygulamanın yanı sıra fotoğraflarıda kullanabilmeniz üzerinde çalışılmış şekilde teslim ediyoruz. Bu sayede 2.çalışma yaptırmak zorunda kalmayıp 1 proje fiyatına 2 projeye saihp oluyorsunuz.

Gözlük Sektörü

sablon_gozlukWeb siteniz üzerinden ya da mağazalarınızdan firma olarak gözlük, lens,lens suyu vs. satışı yapıyorsanız, 360 Derece Sanal Ürün Uygulaması tam size göre. Bu uygulama ile satışını ya da üretimini yaptığınız gözlükleri, lens ve lens sularının ambalaşları ile müşterilerinize hem 360 derece detaylı şekilde inceletme şansını yakalıyor, hemde firma olarak ürünleri broşür ve kataloglarda kullanabileceğiniz imajlara fotoğraflarına sahip oluyorsunuz.

%d blogcu bunu beğendi: