gokyuzu-sanaltur-fotograf

Gökyüzünden 360 derece panoramik sanal tur uygulaması nedir ?

İnsansız hava aracımız ile maksimum 500 metre yükseklikten gerçekleştirebildiğimiz, 7 ile 20 adet fotoğraftan oluşan sanal tur uygulamasının gökyüzünden çekilmiş halidir. Yüksek çözünürlüklü olarak gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekiminin ardından özel teknikler ve programlar kullanarak interaktif olarak hareketini sağlıyoruz. Hiçbir hataya pay bırakmadan gerçekleştirdiğimiz ve %100 gerçek fotoğraftan oluşan havadan sanal tur uygulamasıyla reklam ve tanıtımlarınız artık daha etkili olacak.

İşletmenize ne kazandırır?

Gelişen teknoloji ile birlikte reklam ve tanıtımda, yazıdan daha çok görsel ögeler ön plana çıkmaya başladı. Sözcükler ile yapamayacağınız tanıtımı, sizi doğru anlatan sadece birkaç fotoğraf çalışması ile başarabilirsiniz. Görsel ögelerin bu kadar önemli kazandığı tanıtım alanında, 360 Derece Panoramik Sanal Tur uygulaması ile firmanızı en doğru şekilde tanıtabilir, rakiplerinizden birkaç adım öne geçebilirsiniz. Web siteniz üzerinden ve sosyal medya üzerinden yapacağınız reklamlara, ister sanal tur uygulamanızı, istersenizde 3 boyutlu panoramik fotoğrafları ekleyebilir, reklamlarınızı daha etkili hale getirebilirsiniz. 
Google haritalarının 2 boyutlu ve güncel olmayan uygu görüntüleri ile işletmenizin kaliteli mimarisini, çevre mizampajını, sosyal tesislerinizi, konumunuzu ne kadar gösterebilirsiniz. Ya da gökyüzünden çekilmiş bir kaç fotoğraf ile müşterilerinize ne kadar etkileyebilirsiniz? 
Sivil havacılık genel müdürlüğüne kayıtlı insansız hava aracımız ile tanıtım ihtiyaçlarınıza %100 memnuniyet ile cevap veriyoruz. Gökyüzünden ve yerden yapacağımız 360 derece sanal tur uygulaması sayesinde olası müşterilerinizi web siteniz üzerinden etkileyebilir, sizi tercih etmelerini sağlayabilirsiniz.
Satış pazarlama konusunda da size yardımcı olacak olan bu uygulama ile sunumlarınızı çok daha etkili yapabileceksiniz. Yaptığınız müşteri ziyaretlerinde, gerçekleştirdiğiniz ya da devam eden projelerinizi gökyüzünden 360 derece gösterebilir, sizi tercih etmelerini sağlayabilirsiniz.

-Otel ve ya tatil köyünüzü gökyüzünden tüm ihtişamı ile müşterilerinize göstermek ister misiniz?

-Özel okulunuzun büyüklüğünü, sosyal alanlarını konumunu ve çevresini gökyüzünden müşterilerinize göstermek ister misiniz ?

-İnşaat sektöründe hizmet veriyorsunuz ve yaptığınız binaları, evleri siteleri tüm güzelliği ile müşterilerinize göstermek ister misiniz?

Hangi sektörde hizmet veriyor olursanız olun, artık işletmenizi sadece yerden gezdirmekle kalmayacak, havadan da tüm yapınızı müşterilerinize gösterebileceksiniz. Bursa'da ilk olan havadan 360 derece sanal tur uygulaması ile işletmenizi gökyüzünden göstermeye hazır olun. Yıllardır Google haritalarından 2 boyutlu ve güncel olmayan fotoğraflar ile tanıtım yaptınız. Artık o soğuk ve eski harita görüntülerine son.
3 Boyut Medya bünyesinde bulunan ve 4K kalitesinde çekim yapabilen insansız hava aracımızla her sektörden firmanın isteğine cevap veriyoruz. Google haritalarının güncel yapısına inat olarak hazırladığımız ve gökyüzünden çektiğimiz fotoğrafları, özel teknikler kullanarak birleştirilmesi sonucu ortaya çıkardığımız havadan sanal tur uygulaması ile işletmelerin elini satış pazarlama ve reklam konularında güçlendiriyoruz. 
Havadan sanal tur uygulamasının yanında size gökyüzünden çektiğimiz tüm fotoğrafları da teslim ediyoruz. Bu sayede 1 proje fiyatına 2 projeye sahip oluyorsunuz. Havadan sanal tur uygulamanızı web sitenizden gösterebilirken, size teslim ettiğimiz yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ile de reklam çalışmalarınızın görselliğini arttırabilirsiniz. 

 

Gökyüzünden Bursa Mudanya Yat Limanı

Gökyüzünden Bursa Kaplıkaya Cazibe Merkezi

Gökyüzünden Bursa Yeşil Camii- Türbesi

%d blogcu bunu beğendi: