3dvideoGelişen teknolojiyi Bursalı firmalar ile buluşturmada öncü ajans olan 3 Boyut Medya, tüm işletmelerin tanıtım ve pazarlamalarında etkili olacak olan 360 derece video diğer adıyla sanal gerçeklik uygulamasını 4K kalitesiyle işletmelere sunuyor. İnsanlara video içerisinde hareket edebilme imkanı sunan sanal gerçeklik uygulamasını gerek web sitenizde gerekse katıldığınız fuarlarda kullanarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.
Örnek çalışmalarımızı YOUTUBE KANALIMIZDAN inceleyebilirsiniz.

havadansanaltur

Bünyemizde bulunan ve 4K kalitesinde çekim yapabilen insansız hava aracımızla her sektörden firmanın isteğine cevap veriyoruz. Tanıtım filmlerinde gökyüzünden yaptığımız 4K kalitesinde çekimin yanı sıra Bursa da ilk olan gökyüzünden 360 derece sanal tur uygulaması ile hangi sektörden olunursa olunsun, firma beklentileri % 100 müşteri memnuniyeti ile sonuçlanıyor. TIKLAYINIZ.

sanaltur

Gelişen teknoloji ile birlikte reklam ve tanıtımda, yazıdan daha çok görsel ögeler ön plana çıkmaya başladı. Sözcüklerle yapamayacağınız tanıtımı, sizi doğru anlatan sadece birkaç fotoğraf ile başarabilisiniz. Görsel ögelerin bu kadar önemli kazandığı tanıtımlarda 360 Derece Panoramik Sanal Tur uygulaması ile firmanızı en doğru şekilde tanıtabilir, rakiplerinizden birkaç adım öne geçebilirsiniz. TIKLAYINIZ.

sgt

Uzman ekibimizin çalışmalarıyla Dünya’da ilk olan bu uygulama, müşteriyi sıkmadan ve dikkatini dağıtmadan, istediğiniz tüm detayları hedef kitlenize gösterebilme imkanı sunuyor. Uygulama çektiğimiz tüm fotoğrafları firmanıza teslim ediyoruz. Bu fotoğraflar ile ilave bir reklam çalışması yaptırmadan ister web sitenizin görselliğini arttırabilirsiniz, istersenizde katalog, broşür, bilboard vs gibi reklam çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. TIKLAYINIZ.

3durun

Üretimini ya da satışını yaptığınız ürünleri, sıradan fotoğraflar ile tanıtmaya artık son. 3 Boyut Medya’nın uzman ekibi ile birlikte size yepyeni bir çekim tarzına kavuşturuyoruz. 360 derece sanal ürün çekimi ile ürünlerinizi web sitenizden ya da geliştirdiğiniz interaktif uygulamanız üzerinden, 360 derece müşterilerinize gösterebilir, ürün sanki ellerindeymiş gibi detaylı incelemelerini imkan vererek güvenlerini kazanıp, sizi tercih etmelerini sağlayabilirsiniz. TIKLAYINIZ.

film

4K kalitesinde çekim yapabilen insansız hava aracımızın yanı sıra firmanıza özgü olarak yazacağımız senaryo ile projeler geliştiren 3 Boyut Medya, tanıtım filmi yaptırmak isteyen işletmelerin taleplerine en iyi ve en kaliteli şekilde cevap veriyor. %100 firma memnuniyeti prensibimiz ile yazıp çektiğimiz tanıtım filminiz ile tanıtımınızı ister tv reklamlarında ister fuar alanlarında isterseniz sosyal medyada gururla yayınlayabilirsiniz.

katalog

Yeni sezon için kataloga ihtiyacınız var ve sıradan bir çalışma istemiyor musunuz ? Her firma için özel projeler geliştiren 3 Boyut Medya, sizi sektörünüzde öne çıkaracak planlamaların yanı sıra, ürün çekimlerinizi ve katalog tasarımlarınızı da gerçekleştiriyor. Hedef kitleye ve sektörün pazar ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hazırlayacağımız kataloglar ile müşteri bazen işletmenizi gezebilecek, bazen ürünlerinizi elinde hissedecek şekilde inceleyebilecek. Sadece basılı kataloglar değil dijitalin gücünü arkasına alarak online kataloglar hazırlayıp, müşterileriniz ile dijital ortamda da buluşmanızı sağlıyoruz.

urun3 Boyut Medya olarak, işletmerin hizmet ve ürünlerini en iyi, en kaliteli ve en detaylı şekilde, nasıl hedef kitleye ulaştırabiliriz sorusu ile çalışmalarımıza başlıyoruz. Şirket beklentileri, hedefleri ve ürünleri hakkında aldığımız bilginin ardından hazırlayacağımız konsept ile çekimleri gerçekleştirip katalog tasarımını yapıyoruz. Ürün çekimlerini gerçekleştirirken, sadece o gün için değil, ilerleyen zamanda firmanızın yapacağı reklam ve tanıtım hizmetlerini düşünerek fotoğraf çekimini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle sizi diğer fotoğraf maliyetlerinden kurtarıyoruz.

ilanReklamlarınızın gazete ve dergi sayfaları arasında kaybolup gitmesinden bıktınız mı ? Bursa'da gazete ve dergi reklamlarına baktığınızda hepsinde bir sıradanlık olduğunun farkındayız. 3 Boyut Medya buna tepki olarak gazete ve dergi reklamlarına kalite taşıyor. Yapacağımız reklamlar ile firma ilanları artık sayfalar arasında kaybolmayacak aksine insanların dikkatini çeken reklamlar haline gelecek. Reklamcılığı iyi bilen ve verdiği sözlerin arkasında duran 3 Boyut Medya ile yapılan tüm reklamlar, hedef kitlenize ulaşacak ve sizi tercih etmelerine yardımcı olacaktır.

acilhavaÜretimini ya da satışını yaptığınız bir ürünü, hizmeti açık hava reklamları ile çarpıcı bir şekilde göstermek ister misiniz ? Reklamın ve reklamcılığın nasıl yapılacağını bilen 3 Boyut Medya ile bilboard, toplu ulaşım araçları içindeki tv ve diğer tüm açık hava reklamlarınız artık daha çarpıcı ve dikkat çekici olacak. En dikkat çekici şekilde hazırladığımız reklamlar ile sadece ürününüzü ya da hizmetinizi ön plana çıkarmakla kalmayıp, insanların sizin reklamınızı sosyal medyada paylaşıp konuşmasını sağlayacağız. Böylelikle hem marka bilinirliğiniz hemde kazancınız artacak.

rtvBasılı ve sosyal medya reklamlarının yanı sıra radyo ve televizyon reklamları için senaryo yazıp çekebilen 3 Boyut Medya ile televizyon ve radyo kanallarında yayınlanan reklamlarınıza kalite geliyor. Bursa yerel televizyonlarında yer alan reklamların basitliğinin kalitesizliğinin ve sıradanlığının dışına çıkarak en iyi ve dikkat çekici senaryo ve yapım ile reklamları %100 firma memnuniyeti ile çekiyoruz. Gökyüzünden de çekim yapabilen özel insansız hava araçlarımız ile reklamlara görsellik ve kalite getiriyoruz.

kkKurumsal Kimlik, firmanızın bir kurumsal bütünlüğe sahip olması, görünen yüzü ve kendini ifade etme şeklidir. Kurumu tanıtacak imza niteliği taşıyan çalışma içerisinde; logodan, tüm matbaa ihtiyaçlarının tasarımına, çalışanların kıyafetlerinden, web tasarımına geniş bir alanı kapsar. Kurumsal kimlik tasarımında temel unsur “Logo Tasarımı” dır. Logo renklerinin her durumda aynı değerlerde kullanılması ve basılması, kullanılan yazı karakterinin hiçbir zaman değiştirilmemesi esastır. Bütün bu öğeler gerektiği şekilde profesyonel olarak yerine getirildikten sonra, müşterilerilerine güven veren ciddi ve bilinçli bir firma imajı ile yolunuza devam edebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: