sgt_ornek_daire

Sanal Görüntü Tur Uygulaması Nedir

360 derece panoramik sanal tur uygulamasının yanı sıra 3 Boyut Medya’nın uzman ekibinin çalışmaları ile Türkiye’de ve Dünyada örneği olmayan bir uygulamaya imza attık. Yaptığımız piyasa araştırmaları ve sektör taramaları sonucunda 360 Derece Panoramik Sanal Tur uygulamasının tüm sektörlere hitap etmesine rağmen iş yerinin tamamını müşteriye göstermek istemeyen müşterilerimiz için, dünyada ilk defa ‘sanal görüntü tur’ uygulamasını geliştirdik. Sanal görüntü tur uygulaması ile iş yerinizin tamamını değil sadece istediğiniz bir noktasını detaylı şekilde müşterilerinize gösterebiliyorsunuz. 360 derece panoramik sanal tur uygulaması gibi sağa, sola, yukarı aşağı hareket olanağı vermeyen sanal görüntü tur uygulaması, istediğiniz bölgelere ilerlemekte ve sadece o bölgeyi göstermektedir. Uzman ekibimin ile hazırladığımız ve dünyada ilk olan bu uygulama, müşteriyi sıkmadan ve dikkatini dağıtmadan, göstermek istediğiniz ayrıntıları, detayları gösterebilmektedir. Bu uygulama ile müşteriyi zaman kaybından kurtarıp, dikkat dağılmalarının önüne geçebiliyorsunuz. İnsan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde de bu uygulama firmanız için birebir çözümdür. 360 derece panoramik sanal tur uygulaması ile insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde görüntü kalitesinde, ve görüntünün içerisinde hatalar olabilirken, sanal görüntü tur uygulamamızda böyle bir hataya pay verilmiyor. Sanal görüntü tur uygulamasının yanı sıra size fotoğrafları da teslim ediyoruz. Bu fotoğraflar ile ister web sitenizin görselliğini arttırabilirsiniz, istersenizde katalog, broşür, bilboard vs gibi materyallerde de kullanabilirsiniz.


Firmanıza Avantajları Nelerdir ?

* 360 Derece Panoramik Sanal Tur uygulaması ile insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde, uygulama içerisinde hatalar olabilirken, sanal görüntü tur uygulamamızda böyle bir hatarın oluşmasına imkan verilmiyor. Size sıfır hata ile teslim ediliyor.
*Sanal görüntü tur Uygulamasının kurgu boyutu vardır. O yüzden göze daha çok hitap eder.
* Sanal görüntü tur uygulamasının yanı sıra size özel çektiğimiz fotoğrafları da teslim ediyoruz. Bu fotoğraflar ile ister web sitenizin görselliğini arttırabilir, isterseniz de katalog, broşür, bilbord ve interaktif çalışmalarda da kullanabilirsiniz.
* Müşterilerinizin dikkatinin başka yerlere kaymasını engeller, sadece istediğiniz detayları görmelerini sağlar.
* Kullanımı kolaydır.
* Web sitelerinde, cep telefonlarında, tabletlerde uygulama hızlı şekilde yüklenip kullanıma hazır hale gelir.
* Firmanız için yapacağınız tanıtım toplantılarında görselliği yüksek bir uygulamadır. Tanıtımınızda size kolaylık sağlar.
* Müşterilerinize, önem verdiğiniz bölgeleri göstermede en etkili uygulamadır.
* Çekim süresi sanal tur uygulamasına göre çok daha kısadır.
* Kolay güncellenebilir olması.


 Sanal görüntü tur örnek çalışmalarını görmek için görsellere tıklayınız…

sanalgoruntu_2              sanalgoruntu_1

%d blogcu bunu beğendi: