Zaman

Sunduğumuz tüm hizmetleri, kendi bünyemizde hazırlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz hem daha uygun bütçeler ile projelerini hazırlatırken, hem de tek bir firma ile muhatap olup ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap alabiliyorlar.

Yenilikçiyiz

Teknoloji ile birlikte ilerleyen dijital dünyayı yakından takip ediyoruz. Bu sayede Bursa'nın en yenilikçi reklam ajansıyız. Basılı medya ile dijital dünyayı birleştiren projeler ortaya çıkararak, reklam çalışmalarının hem daha etkili olmasını hem de müşterilerimizin marka bilinirliğinin artmasına yardımcı oluyoruz.

%100 Memnuniyet

Müşterilerimizin beklentilerinizi en iyi şekilde anlayıp, o yönde projeler hazırlıyoruz. %100 müşteri memnuniyetinden ilke edinen firmamız, daha fazla çalışarak müşterilerinizi her zaman başarıya ulaştırmayı hedefliyor.

Instagram Web Sitesi ile İLK olduk

İnşaat sektörü için hazırladığımız ve Türkiye'de bir İLK olan Instagram Web Sitesi @alibostancicomtr hesabı ile yayına açıldı. 50'ye yakın hesabın, kişi etiketi ile birbirine bağlanması ile oluşan Instagram Web Sitesi, takipçilere Instagram'dan ayrılmadan markayı ve projeleri tanıyabilmesine imkan sunuyor. İçerisinde; proje katalogları, kat planları, video ve 360 derece konum, fotoğraf galerisi gibi birçok tanıtım ürününün yer aldığı Instagram Web Sitesi fikrimiz ile 3 Boyut Medya olarak farkımızı ortaya koymanın haklı gururunu yaşamaktayız. 

Hotel Anatolia'nın imaj çekimlerini gerçekleştirdik.

Bursa'nın önde gelen otellerinden Hotel Anatolia'nın fotoğraf çekimlerini gerçekleştirdik. Web sitesi yenileme işlemini de firmamızın yaptığı Hotel Anatolia, yeni sezona 3 Boyut Medya ile hazırlanıyor.

Falez Evleri 2 projesinin her kataloğu 1 maket oldu

Ali Bostancı İnşaat tarafından Bursa Mudanya'da yapımı devam eden Falez Evleri 2 için yaptığımız ve yoğun ilgi gören uygulama ile projenin tüm katalog ve dergi ilanları artık 3 boyutlu maket görevi de görecek. 
Buraya tıklayarak hazırladığımız örnek videoyu inceleyebilirsiniz.

2017 Bursa Tarım Fuarına katıldık

TÜYAP tarafından 11-15 Ekim tarihleri arasından gerçekleştirilen BurTarım 2017 fuarında 2. salon 200/A' da yerimizi aldık. TÜYAP Bursa'nın prodüksiyon ajansı olarak katıldığımız fuarda, tarım sektöründen birçok firma ile görüşmeler sağladık.

Emiroğulları İnşaat'ın proje çekimlerini gerçekleştirdik

Emiroğulları İnşaat'ın Bursa Mudanya Halitpaşa Mahallesi yakınlarında inşaat ettiği Mavi Yeşil projesinin pazarlamasını daha güçlü getirmek amacıyla hazırladığımız 3+1 örnek dairesinin 360 derece video çekimini gerçekleştirdik. 7/24 pazarlama hedefiyle hazırladığımız 360 derece video çekimi, müşteri adaylarından tam not aldı.

Kayıoba Konaklarını gökyüzünden 360 derece görüntüledik

Akcan Yapı'nın Kayapa'da yapımına başladığı Kayıoba Konakları'nı gökyüzünden 360 derece görüntüledik. Projenin bitiminde nasıl görüneceği hakkında müşterilerinin kafalarında oluşacak tüm sorulara cevap olacak olan projemizi %100 müşteri memnuniyeti ile sonuçlandırdık.

Demirdemirtaş İnşaat için Bursa'da bir ilki gerçekleştirdik

Bursa'nın önde gelen inşaat firmalarından Demirdemirtaş İnşaat için hazırladığımız mobil uygulama ile Bursa'da bir ilki daha gerçekleştirdik. Bursa'nın yerel gazete ve dergilerinde yayınlanan reklamlarını zemin alarak hazırladığımız arttırılmış gerçeklik teknolojisi ile okuyucular, basılı sayfadan Sky Tower ve Prime 360 Burgaz projelerinin 3 boyulu modellerini inceleyebiliyor. 

Bursa'da ilk olan hizmetimiz yerel basında yer buldu

360 derece video teknolojisi ( sanal gerçeklik çekimi), gökyüzünden 360 derece çekim, sanal görüntü tur gibi birçok hizmeti Bursa'ya kazandıran 3 Boyut Medya, başta inşaat firmaları olmakla birlikte özel okul ve kolejler içinde uygun olan arttırılmış gerçeklik uygulaması ile Bursa'da yine bir ilke imza attı. 

''Konut kataloglar canlanıyor'' başlığı ile Türkiye'nin en büyük yerel gazetesi olan Olay Gazetesinde uygulamamız haber oldu.

Haberi incelemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Ali Bostancı İnşaat Fark Yaratıyor

3 Boyut Medya olarak Bursa'da ilk kez yaptığımız ve firmaların marka bilinirliğini arttırmak amacıyla hazırladığımız firmaya özel 'sanal gerçeklik gözlüğünü' ilk kez Bursa'nın en büyük inşaat firmalarından olan Ali Bostancı İnşaat için hazırladık.
19-23 Nisan tarihleri arasında Bursa TÜYAP'ta yapılan inşaat fuarında marka bilinirliğini arttırmak amacıyla hazırlanan ve ziyaretçilere dağıtılan, markaya özel sanal gerçeklik gözlüğü ile fark yaratan Ali Bostancı İnşaat, fuara damgasını vurdu. 

Ali Bostancı İnşaat, Sosyal Medyada Bize Emanet

33 yıllık tecrübe ile Bursa'da büyümesine hız kesmeden devam eden Ali Bostancı İnşaat, 3 Boyut Medya ile 2017 yılında dijital medyaya giriş yaptı. 0'dan başladığımız sosyal medya planlaması ile 1 yıla dijitalde dikkat çekimi projelere imza attık.

Vadi Mudanya Evleri'nde %100 Başarı elde ettik

Mudanya Yapı tarafından inşaa edilen Vadi Mudanya Evleri için hazırladığımız gazete ve dergi ilanları ile 25 daire ile sınırlı olan kampanya süresince çektiğimiz fotoğraflar ve hazırladığımız reklamlar ile %100 başarı elde ettik. 25 dairenin 25'ini de satan Mudanya Yapı Genel Koordinatörü Kenan SÜLÜN, " Hem profesyonel fotoğraf çekip, hem de bu çekimleri reklam ile birleştiren başarılı bir ajans ile çalışmanın sonuçlarını aldık. 3 Boyut Medya'ya yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

2017 Yapı Fuarına katıldık

TÜYAP tarafından 19-23 Nisan tarihleri arasından gerçekleştirilen Bursa İnşaat Fuarında yerimizi aldık.

Neden bizi tercih ediyorlar?

Çünkü 3 Boyut Medya sadece reklam üzerine uzmanlaşmakla kalmayıp, reklam ve tanıtımı oluşturan tüm hizmetlerde (fotoğraf, 360 derece fotoğraf, video, 360 derece video, arttırılmış gerçeklik uygulaması gibi) uzmanlaşmış ve tüm bu hizmetleri kendi bünyesinde hazırlayıp sunan nadir reklam ajanslarındandır. Reklam ve tanıtım için neden birden fazla ajanstan hizmet alasınız ki?
%d blogcu bunu beğendi: