Proje tanıtımlarınız artık daha etkili olacak

Biz biliyoruz ki, inşaat firmalarının en çok zorlandığı zaman, proje lansmanı sonrası yapılan müşteri görüşmeleridir. Çünkü proje henüz temel aşamasında olduğundan ve gösterecek sadece 3 boyutlu çizimler olduğundan somut materyaller ile müşteri  sunumları yapılamamaktadır.
3 Boyut Medya olarak, yeni başlayan ya da yapımı devam eden projelerin tanıtımlarını güçlendirerek, müşterilerinize daha somut ürünler göstermenize yardımcı olacak olan gökyüzünden 360 derece görüntüleme sistemini geliştirdik. Bu uygulamada projenin 3 boyutlu çizimini proje alanına yerleştiriyoruz ve müşterilerinize daha somut sunumlar yapmanıza yardımcı oluyoruz. Müşterilerinizin kafasında oluşan " Acaba proje tamamlandığında nasıl olacak. Çevresinde ve yakınında neler var?" gibi sorularak tek bir uygulama ile cevap verebilirsiniz.
 Konu ile ilgili blog yazımızı BURAYA TIKLAYARAK okuyabilirsiniz.

Falez Evleri 2

Ali Bostancı İnşaat, Mudanya'da yapımına başladığı Falez Evleri 2'nin tanıtımını daha etkili yapmak için gökyüzünden 360 derece görüntüleme sistemimizi kullandı. Temel aşamasındayken gerçekleştirdiğimiz çekimi, özel teknikler kullanarak tamamlanmış gibi gökyüzünden 360 derece görüntülenmesini sağladık.  

Demirdemirtaş İnşaat

Demirdemirtaş İnşaat’ın yapımına başladığı ve Bursa’nın en yüksek iş merkezi olma özelliğine sahip projesi Sky Tower’ı daha temel aşamasındayken, gökyüzünden bitmiş gibi görüntüledik. Çevresine yapılacak olan yerleri de işaretlediğimiz özel çalışmamız ile Demirdemirtaş İnşaat, proje tanıtımına güç kattı.

Lik Yapı 

Mudanya'nın en güçlü yapı firmalarından olan Lik Yapı İnşaat'ın Mudanya Yeni Mahalle bölgesinde yapımına başlayacağı Dikilitaş projesini, tamamlanmış gibi gökyüzünden 360 derece görüntüledik. 

YB Yapı

Yusuf BAKGÖR tarafından kurulan YB Yapı'nın 23 Nisan Mahallesinde yapımına başladığı ve temel aşamasındayken gerçekleştirdiğimiz çekim ile 'SHU 23 Nisan' projesini gökyüzünden 360 derece tamamlanmış gibi görüntüledik. Müşterilerine proje tamalandığında nerede ve nasıl olacağını göstermek isteyen YB Yapı, yaptığımız çalışma ile satış pazarlamasına güç kattı. 

 

Akcan Yapı

Akcan Yapı'nın Kayapa bölgesinde başlayan Kayıoba Konaklarının çekimleri tamamlandı.

Suat Yıldız İnşaat

Suat Yıldız İnşaat'ın 23 Nisan ve İhsaniye mahallelerinde yapımı devam eden Paradise Vista ve Paradise Century'in temel aşamasındayken görüntüledik ve projeyi tamamlanmış gibi müşterilerine sunmalarına yardımcı olduk. 

 

Sinandede 471 Projesi

Başolhan İnşaat tarafından Yıldırım'da yapımı devam eden ve kentsel dönüşüm olan projeyi temel aşamasındayken görüntüledik ve proje  tamamlandığında nasıl gözükeceğini gösterdik. 

Emiroğulları İnşaat

Emiroğulları İnşaat'ın Mudanya'da devam eden 3, yeni başlayacak 2 projesinin tüm çekimleri tamamlandı. Lansman sonrası web sitemize eklenecektir.

 

Sealine 

Mescioğlu İnşaat tarafından Mudanya'da yapımı devam eden ve 7 etaptan oluşan projenin 3. etabının çekimini proje devam ederken gerçekleştirdik.
Proje en kısa zamanda buraya eklenecektir. 

Sizlere HEDİYEMİZ var

Gökyüzünden 360 derece çekim yaptığımız her firmaya, Youtube ve Facebook'a %100 uyumlu ve hatasız çalışan 360 derece videoyu ( sanal gerçeklik videosu)  hediye ediyoruz. 

%d blogcu bunu beğendi: